O nás

E-shop protiskluzovenavleky.cz nabízí jednu z nejrozsáhlejších a úzce specializovaných nabídek na protiskluzové návleky na boty - nesmeky.

Už dlouho se zabýváme testováním, prodejem a někdy i vývojem různých protiskluzových produktů a nesmeky patří k základním pilířům. Tento e-shop je vyústěním naší dlouholeté snahy o propagaci protiskluzových návleků a přináší ucelený výběr všech druhů nesmeků pro různé oblasti použití napříč všemi věkovými kategoriemi. Na e-shopu www.protiskluzovenavleky.cz si tedy vybere každý.  

Mezi naše věrné zákazníky patří nejen zimní turisté a horalé, ale velmi často prodáváme nesmeky třeba seniorům a chodcům ve městech, stejně tak spolupracujeme i s vrcholovými sportovci jako např. závodní běžci, polárníci, horolezci apod.  

I když naše společnost stále podniká jako Fyzická osoba (Ing. Miroslav Osička), patříme již delší dobu mezi přední firmy v oblasti bezpečnosti pohybu se speciálním zaměřením na protiskluzová řešení. 

Mimo oblast prodeje nesmeků se také zabýváme poradenstvím a prodejem širokého spektra protiskluzových prostředků jako např. protiskluzových pásek, protiskluzových nátěrů, vstupních rohoží a rohoží na schody. Celou nabídku je možno vidět na specializovaném e-shopu s protiskluzovými prostředky - www.protiskluzu.cz

Již od samotného založení naší společnosti se snažíme o zákaznicky orientovaný přístup a oboustrannou vzájemnou důvěru s našimi obchodními partnery i zákazníky. Obchod pro nás není jen prostředek k získání financí, ale zejména radost z úspěšného uspokojení poptávky našich zákazníků. Naše zkušenosti a praxe nás vedou k výběru pouze dokonale prověřených a kvalitních produktů, na které se všichni naši zákazníci mohou spolehnout a plně jim důvěřovat.

Působíme rovněž na Slovensku. Pro nákup a dodávky v rámci Slovenska můžete využít také náš internetový prodej www.protismyku.eu.

Zastupujeme evropského výrobce nesmeků Veriga na českém a slovenském trhu.

Na českém a slovenském trhu zastupujeme evropského výrobce nesmeků Veriga

Importujeme napřímo nesmeky značky Artimate a od letošního roku máme vlastní značku nesmeků SCALOgrip.

Vložený obrázek 2