Vítejte na našem eshopu s nejširší nabídkou protiskluzových návleků a nesmeků v ČR.

Jsme specializovaný eshop na nesmeky a protiskluzové návleky.

Tento e-shop je vyústěním naší dlouholeté snahy o propagaci protiskluzových návleků a přináší ucelený výběr všech druhů nesmeků pro různé oblasti použití napříč všemi věkovými kategoriemi. Nesmeky jsou pro Váš jednodušší výběr rozděleny do několika kategorii dle materiálu, místa použití čí cílové skupiny. Věříme proto, že si v tomto eshopu vybere každý.

Všechny produkty prošly testováním a v nabídce máme pouze návleky za které osobně ručíme. Naše společnost již dlouhodobě působí v oblasti protiskluzových produktů, proto věříme, že se na nás můžete kdykoliv spolehnout a již nikdy neuklouznete. 

Zastupujeme u nás evropského výrobce nesmeků VERIGA a napřímo dovážíme vlastní značku SCALOgrip a návleky Artimade. Všechny nesmeky držíme SKLADEM a zajišťujeme plnou zákaznickou podporu včetně možnosti otestování u nás na prodejně v Ostravě! Budeme velmi rádi pokud u nás najdete přesně to co hledáte!

  • Vyberte si vhodnou dopravu

    Široká škála výdejních míst našich dopravních partnerů

  • Poradíme s výběrem

    Nevíte si rady, které nesmeky jsou správné? Zavolejte nám

  • Spokojenost

    Věříme, že budete s výběrem a užitkem maximálně spokojeni

PROTISKLUZOVENAVLEKY.CZ

Specialista na nesmeky a protiskluzové pásy s nejširší nabídkou v ČR a na Slovensku.

PROTISKLUZU.CZ

Pokud máte zájem o další produkty proti uklouznutí navštivte náš další e-shop na protiskluzové pásky, čistící rohože, protiskluzové nátěry a spreje apod.

PROTISMYKU.EU

Pro nákup protiskluzových (protišmykových) produktů na Slovensku využijte náš slovenský e-shop.

Nasledujte nás na Facebooku